“Hanka Chuliganka i empatia” – bajka AUDIOBOOK dla dzieci.

3 komentarze

Przez wiele lat mojej blogowej działalności odzywały się do mnie wydawnictwa z propozycją napisania książki. Ten pomysł chodził mi po głowie od dawna, ale przez cały ten czas czułam się “niekompetentna” żeby stworzyć coś tak odpowiedzialnego.

Pod koniec zeszłego roku wpadłam na pomysł napisania książki dla dzieci. Chciałam, żeby to było coś pięknego i ważnego, nie zwykła dziecięca opowiastką. Chciałam, żeby bajka mówiła o emocjach, tłumaczyła je w prosty sposób. Żeby uczyła dzieci tego, jak być dobrym człowiekiem. Długo szukałam inspiracji zupełnie nie zauważając, że największa jest obok mnie.

W międzyczasie przyszła do nas pandemia i plany podbicia rynku książek dziecięcych stanęły w miejscu. Dzieci przez trzy miesiące siedziały w domu, a ja próbowałam pogodzić home office i opiekę nad nimi. Kiedy w końcu mogłam wieczorami usiąść do komputera, dziewczynki prosiły mnie, żeby przeczytać im książkę albo opowiedzieć bajkę.

To wtedy stwierdziłam, że zamiast wydawać jedną dużą książkę, wydam kilka mniejszych bajek, inspirowanych życiem i rozmowami z Hanką. Moją inspiracją. Moim wiatrem w żaglach i największą muzą. Do tego, nagrałam wszystko w formie audiobooka, żeby dzieci mogły przed snem słuchać opowiadanej przeze mnie bajki.

One jeszcze nie wiedzą, co dla nich przygotowałam. Mam stres jak przed 6 podejściem do egzaminu na prawo jazdy. Niby wiem, że potrafię jeździć, ale noga lata na sprzęgle.
Dzisiaj wrzucam Wam pierwszą bajkę, pierwszego audiobooka na bloga i You Tube.

Koniecznie dajcie znać, czy Wam się podoba ?

Aby otworzyć bajkę w aplikacji You Tube, kliknij biały napis na wideo.

3 Komentarzy/e
 • Paulina

  Odpowiedz

  Wow. Jaki masz przyjemny głos, czekamy z dzieciakami na więcej. Super!

 • Anna

  Odpowiedz

  Jejku jakie to było dobre! Mój adehadek wysłuchał do końca….

 • Agnieszka Brzozowska

  Odpowiedz

  Bardzo przyjemne do słuchania, my również czekamy na więcej i pozdrawiamy serdecznie

Skomentuj

error: Content is protected !!